Wartości

Wartości Finnfoam

 

1. Jakość

Wysoka jakość odzwierciedla się nie tylko w jakości naszych produktów, ale i w naszej pracy. W pracy, z której możemy być dumni. Produkty Finnfoam są oznakowane znakiem CE, ich jakość jest stale kontrolowana. Nasza firma posiada też wewnętrzny system kontroli jakości.

2. Efektywność

Swoją pracę wykonujemy efektywnie. Duże urządzenia, zautomatyzowana produkcja i nasze umiejętności pozwalają na realizację elastycznych, oszczędnych i długotrwałych działań, które mogą zostać ocenione dzięki szybkiej dostawie, przystępnym cenom i długotrwałymi relacjami z klientami.

3. Jakość usług

W trakcie całego procesu budowy pomagamy swoim klientom w znalezieniu najbardziej odpowiednich i ekonomicznych rozwiązań. Wierzymy, że zadowolony klient to najwyższe uznanie.

4. Rozwój

Stale rozwijamy właściwości produktów, technologię produkcji i organizację po to, by utrzymać wiodącą pozycję na rynku. Poza tym, stale tworzymy nowe, skuteczniejsze i efektywne ekonomicznie rozwiązania konstrukcyjne, aby nasi klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni.

5. Odpowiedzialność

Dbamy o środowisko i bierzemy odpowiedzialność za swoich pracowników, rozumiemy swoje obowiązki w społeczeństwie. Na przykład, w 2011 roku Finnfoam Oy otrzymała nagrodę za wieloletnie i udane starania, mające na celu polepszenie efektywności energetycznej. Bezpieczeństwo pracy również jest dla nas bardzo ważne.

6. Rzetelność

We wszystkich swoich działaniach jesteśmy rzetelni i nie składamy pustych obietnic.

Polish