Finnfoam

Rodzinny biznes, gdzie łączy się doświadczenie i nowe myślenie

Finnfoam zgromadził wieloletnie doświadczenie tworząc, produkując i dostarczając materiały termoizolacyjne w Finlandii. W ciągu ponad 30 lat Finnfoam wyrosła na jednego z czołowych producentów materiałów termoizolacyjnych z tworzyw sztucznych – grupy firm, znanych z produkcji materiałów o wysokiej jakości. Biznes rodzinny wciąż rośnie, inwestując jednocześnie w moce produkcyjne w Finlandii, na Litwie i w Hiszpanii.

Mocną stroną firmy Finnfoam jest duże doświadczenie w produkcji i innowacyjne produkty. To pozwala zaoferować klientom innowacyjne opatentowane rozwiązania dot. materiałów izolacyjnych.

Podstawowym zadaniem Finnfoam zawsze było oferowanie swoim klientom ekonomicznych rozwiązań termoizolacyjnych. To najważniejsza nasza zasada w rozwoju produktów, gdzie jednym z pierwszych naszych celów jest zwiększenie czasu eksploatacji wyrobu i jego niezawodności. Nasza koncepcja, którą rozwijamy przez dziesiątki lat: niezawodność to podstawowa cecha naszych produktów.

Uczciwość to jedna z podstawowych wartości naszej firmy. Osiągamy wyniki, inwestując czas i cierpliwość. Finnfoam Oy jest przedsiębiorstwem rodzinnym mającym za sobą ponad trzydzieści lat zrównoważonego rozwoju, aby stać się jednym z liderów w gronie producentów termoizolacji. Wiele innowacji pomogło stworzyć opatentowane i perfekcyjne produkty, które przyczyniły się do naszego międzynarodowego sukcesu. W ciągu ostatnich lat naszym celem było stać się międzynarodową firmą, przyciągać nowych, ale nie zapominać o rosnących potrzebach obecnych klientów. Chcemy odegrać ważną rolę, polepszając jakość budynków, jednocześnie polepszając jakość życia – zimny, nieekonomiczny i marnotrawiący energię budynek powinien stać się przeszłością.

 

Teppo Nieminen Kierownik produkcji Dyrektor sprzedaży Finnfoam Oy

Henri Nieminen Generalny dyrektor Dyrektor ds. rozwoju Finnfoam Oy

Nasze wartości
Jakość + Efektywność + Jakość usług + Rozwój + Odpowiedzialność + Uczciwość
Polish